Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Magiczne Spotkanie z Bajką - Piracki rejs po oceanie zazdrości

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń  
zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat wraz z rodzicami
na kolejne warsztaty z cyklu Magicznych Spotkań z Bajką”

Magiczne spotkania z bajką to zajęcia podczas których w procesie rozwijania aktywności twórczej dzieci i rozwiązywania problemów wychowawczych wykorzystywane będą bajki terapeutyczne. Spotkania będą miały na celu przypomnienia i przestawienia roli bajki, ulubionej lektury dzieci, w procesie wychowawczym i dydaktycznym.


Baśnie mogą oddziaływać w pełni – przynosić pociechę i przekazywać znaczenia symboliczne,
zwłaszcza międzyludzkie – kiedy są dziecku opowiadane (…).
__________________________________________________________
Tym razem zabierzemy Was w

„Piracki rejs po oceanie zazdrości”

Często słyszymy, że jest czymś złym. Doświadczają jej wszyscy, mali i duzi. Zazdrość o rodzeństwo, o zabawki, o umiejętności... Czy i ona może nam się do czegoś przydać? Co ją wywołuje i jak sobie z nią radzić. Wsiadamy na pokład i wyruszamy w rejs po oceanie zazdrości. Jakie bezludne wyspy, rafy koralowe, góry lodowe i zatopione statki odkryjemy w czasie tej wyprawy?

Zapraszamy dzieci i rodziców na wspólną zabawę pod piracką banderą, opowieść „Piracki rejs po oceanie zazdrości” zabawę teatralną oraz chwilę wyciszenia. Zaproponujemy garść inspiracji, co począć z tą zazdrością i jak wspierać budowanie poczucia własnej wartości. A przede wszystkim oferujemy dobrą zabawę. Ahoj!  Kto płynie z nami? Kotwica w górę! Odpływamy!

Spotykamy się już  27 czerwca (sobota)  godz. 1100 - 1200
o kolejnych spotkaniach z cyklu będziemy informawać na bieżąco 


Miejsce spotkań:
Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
ul. Modzelewskiego 81 Warszawa - Mokotów


Wszystkie spotkania są bezpłatne !


Informacje i Zapisy:
e-mail: kontakt@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Bajki”
lub tel.  530 – 158 - 732

 

Zajęcia poprowadzi:  

Krystyna Ułamek - absolwentka wydziału wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice", Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Odbyła dwie podróże do Indii, gdzie uczyła się kalarippajattu. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Współpracowała z Teatrem Remus, Atelier - Theatre Monique Stalens, Teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz Stowarzyszeniem Praktycy Kultury. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe, których zwieńczeniem były pokazy uliczne. Prywatnie mama sześcioletniego Tymka i półtorarocznego Julka.


 

Warsztaty są częścią projektu "Mokotów Moje Miejsce – Miejsce Przyjazne Rodzinie”
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.