Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Warsztat dla rodziców - „10 (i więcej) sposobów na dziecięcą złość”


Stowarzyszenie W Stronę Marzeń oraz Partnerstwo dla Mokotowa  „Mój Służewiec”
zapraszają na warsztat rozwojowy dla rodziców

  „10 (i więcej) sposobów na dziecięcą złość”

 Jak nauczyć dziecko radzić sobie ze złością? Co zrobić, gdy krzyczy, gryzie, kopie?

Na zajęciach omówimy różne sposoby radzenia sobie ze złością proponowane przez psychologów i rodziców oraz przećwiczymy niektóre z nich. 

 

Korzyści z udziału w warsztacie:

Tematyka:

Metody:Spotykamy się 5 października (poniedziałek) o 10.00 w Centrum Bartłomieja ul. Bartłomieja 3, warsztat trwa 2 godziny. Na spotkanie zapraszamy z dziećmi, nie zapewniamy opiekunki jednak jest zorganizowany kącik dla dzieci. Wózki prosimy zostawiać na korytarzu na dole (w chwili obecnej winda jest zepsuta :()

Obowiązują zapisy: warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „10 sposobów”. Liczna miejsc ograniczona

Zajęcia są bezpłatne


Spotkanie poprowadzi – Magdalena Trepczyńska, która jest psychologiem (Wydział Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie pamięci, koncentracji, umiejętności płynnego czytania, logicznego i twórczego myślenia, a także treningi umiejętności społecznych. Dorosłych szkoli z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, twórczości, autopromocji i umiejętności efektywnego prowadzenia prezentacji.Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.