Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Magiczne Spotkania z Bajką - Fabryka Czekolady i Cienie wstydu

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń  
zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat wraz z rodzicami
na kolejne warsztaty z cyklu Magicznych Spotkań z Bajką”

Magiczne spotkania z bajką to zajęcia podczas których w procesie rozwijania aktywności twórczej dzieci i rozwiązywania problemów wychowawczych wykorzystywane będą bajki terapeutyczne. Spotkania będą miały na celu przypomnienia i przestawienia roli bajki, ulubionej lektury dzieci, w procesie wychowawczym i dydaktycznym.


Baśnie mogą oddziaływać w pełni – przynosić pociechę i przekazywać znaczenia symboliczne,
zwłaszcza międzyludzkie – kiedy są dziecku opowiadane (…).
__________________________________________________________

 

Tym razem zapraszamy na bajkę :

 "Fabryka czekolady i cienie wstydu"


Kto skrada się za nami niczym czarny kot w najciemniejszą noc? Zakłada czapkę niewidkę i podąża naszym śladem? Tajny agent, który czasem jest naszym ochroniarzem, a nieraz sabotażystą. Czy warto się wstydzić? Dlaczego się wstydzimy? Przed czym chroni nas wstyd? Jak rozpoznać, kiedy działa przeciwko nam? Jak go oswoić? Na te i inny pytania poszukamy wspólnie odpowiedzi.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego wysłuchania opowieści "Fabryka czekolady i cienie wstydu", zabawę teatralną i chwilę wyciszenia. Oferujemy garść dobrej zabawy okraszonej szczyptą inspiracji

 

Spotykamy się już  17 października (sobota)  godz. 1100 - 1200


Miejsce:
Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
ul. Modzelewskiego 81 Warszawa - Mokotów


Zapisy: e-mail: kontakt@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Bajki”
lub tel.  530 – 158 - 732


Zajęcia poprowadzi:  

Krystyna Ułamek - absolwentka wydziału wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice", Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Odbyła dwie podróże do Indii, gdzie uczyła się kalarippajattu. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Współpracowała z Teatrem Remus, Atelier - Theatre Monique Stalens, Teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz Stowarzyszeniem Praktycy Kultury. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe, których zwieńczeniem były pokazy uliczne. Prywatnie mama sześcioletniego Tymka i półtorarocznego Julka.


 

Warsztaty są częścią projektu "Mokotów Moje Miejsce – Miejsce Przyjazne Rodzinie”
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.