Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Emocja rodzica - Jak sobie z nimi radzić

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń i Partnerstwo „Mój Służewiec”

zaprasza na warsztat rozwojowy dla rodziców

 „Emocje rodzica. Jak sobie z nimi radzić”

 Jak radzić sobie z tzw. „trudnymi” emocjami?  Czy rodzic powinien być zawsze opanowany? Jak wyrażać emocje, by być dobrym wzorem dla naszego dziecka? Podczas warsztatów postaramy się określić niektóre źródła naszych „trudnych emocji” oraz określimy sposoby ich konstruktywnego wyrażania.Korzyści z udziału w warsztacie


Tematyka:


Metody pracy:

      

Spotykamy się 19 października (poniedziałek) o 10.00 w Centrum Bartłomieja ul. Bartłomieja 3, warsztat trwa 2 godziny. Na spotkanie zapraszamy z dziećmi, nie zapewniamy opiekunki jednak jest zorganizowany kącik dla dzieci. Wózki prosimy zostawiać na korytarzu na dole (w chwili obecnej winda jest zepsuta :()

Obowiązują zapisy: warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „emocje”. Liczna miejsc ograniczona
Zajęcia są bezpłatne.

Spotkanie poprowadzi – Magdalena Trepczyńska, która jest psychologiem (Wydział Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie pamięci, koncentracji, umiejętności płynnego czytania, logicznego i twórczego myślenia, a także treningi umiejętności społecznych.Dorosłych szkoli z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, twórczości, autopromocji i umiejętności efektywnego prowadzenia prezentacji.Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.