Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Asertywny Rodzic

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń i Partnerstwo Mój Służewiec

zaprasza na warsztat

 

 „Asertywny Rodzic”

 

Jak zwrócić dziecku uwagę na błędy lub nieodpowiednie zachowanie w sposób który zmotywuje je do zmiany? W jaki sposób wyrazić sprzeciw wobec tego co robi dziecko? Co zrobić gdy mimo naszych próśb dziecko nie zmienia swojego zachowania? Na zajęciach powiemy  w jaki sposób  konstruktywne zwracać uwagę dziecku oraz przećwiczymy asertywne sposoby wyrażania krytycznych uwag. Porozmawiamy także o wyznaczaniu konsekwencji.

 


Korzyści z udziału w warsztacie:

 

Tematyka:
Spotykamy się 16 listopada (poniedziałek) o 10.00 w Centrum Bartłomieja ul. Bartłomieja 3, warsztat trwa 2 godziny. Na spotkanie zapraszamy z dziećmi, nie zapewniamy opiekunki, mamy salę przystosowaną dla najmłodszych.

Obowiązują zapisy: warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „asertywność”. Liczna miejsc ograniczona
Zajęcia są bezpłatne.

Spotkanie poprowadzi – Magdalena Trepczyńska, która jest psychologiem (Wydział Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie pamięci, koncentracji, umiejętności płynnego czytania, logicznego i twórczego myślenia, a także treningi umiejętności społecznych.
Dorosłych szkoli z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, twórczości, autopromocji i umiejętności efektywnego prowadzenia prezentacji. Prywatnie jest mamą Antosia i fanem speedmintona.

Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.