Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Magiczne Spotkania z Bajką - O straszliwym owocu mango ;)

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń  
zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat wraz z rodzicami
na kolejne warsztaty z cyklu Magicznych Spotkań z Bajką”

Magiczne spotkania z bajką to zajęcia podczas których w procesie rozwijania aktywności twórczej dzieci i rozwiązywania problemów wychowawczych wykorzystywane będą bajki terapeutyczne. Spotkania będą miały na celu przypomnienia i przestawienia roli bajki, ulubionej lektury dzieci, w procesie wychowawczym i dydaktycznym.


Baśnie mogą oddziaływać w pełni – przynosić pociechę i przekazywać znaczenia symboliczne,
zwłaszcza międzyludzkie – kiedy są dziecku opowiadane (…).
_________________________________________________________


 

Tym razem zapraszamy na opowieść :

"O straszliwym Owocu Mango"

Czy słodki, dojrzały owoc mango może kogoś przestraszyć? Czego boi się postrach mórz, Kapitan Hak? Czy lęk można spotkać w wesołym miasteczku? Czy ktoś, kto się boi może być odważny?

Lęk podpowie, co zrobić, gdy np. zgubisz się w sklepie. Ale zadziała też, jak hamulec, kiedy wcale tego nie potrzebujesz. Jak uczynić go swoim sprzymierzeńcem?

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na wyjątkową przygodę do wesołego miasteczka "Pod drzewem mango”, znajdziecie tam kolorowe karuzele, autodrom, tunel strachu i wiele innych atrakcji. Tylko u nas stara papuga, która opłynęła świat dookoła 1073 razy, opowie mrożącą krew w żyłach historię o przerażającym, straszliwym, budzącym grozę na siedmiu kontynentach owocu mango.


Spotykamy się już 28 listopada (sobota)  godz. 1100 - 1200


Miejsce:
Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
ul. Modzelewskiego 81 Warszawa - Mokotów


Zapisy: e-mail: kontakt@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Bajki”
lub tel.  530 – 158 - 732


Zajęcia poprowadzi:  

Krystyna Ułamek - absolwentka wydziału wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice", Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Odbyła dwie podróże do Indii, gdzie uczyła się kalarippajattu. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Współpracowała z Teatrem Remus, Atelier - Theatre Monique Stalens, Teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz Stowarzyszeniem Praktycy Kultury. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe, których zwieńczeniem były pokazy uliczne. Prywatnie mama sześcioletniego Tymka i półtorarocznego Julka.


 

Warsztaty są częścią projektu "Mokotów Moje Miejsce – Miejsce Przyjazne Rodzinie”
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.