Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Przekaż swoj 1 % na Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie W Stronę Marzeń , po raz pierwszy w tym roku uprawnione jest do zbierania 1% podatku dochodowego. I choć wiemy, że jest wiele organizacji działających dłużej od nas i zasługujących na uznanie to pozwoliliśmy sobie w tym roku również i my poprosić o Wasze wsparcie. Uśmiechy i radość dzieci korzystających z naszych warsztatów i zadowolenie rodziców oraz to, że wiele osób identyfikuje się z nami i wraca by podzieliś się swoimi radościami i troskami - pozwala nam wierzyć w to że warto i że nasze działania pomagają wielu mieszkańcom Warszawy (w tym dzieciom, osobom dorosłym, osobom z niepełnosprawnością oraz seniorom)

Państwa 1% przekazany naszej organizacji pozwoli zmienić sytuację wielu ludzi korzystających z naszego wsparcia i odwiedzających lokal MOKOTOWO który od 2013 r. prowadzimy. Wspólnie możemy zmieniać ich przyszłość i pomagać w spełnieniu marzeń.
Zebrane środki przeznaczymy na realizację kolejnych projektów i inicjatyw skierowanych do mieszkańców m.st. Warszawy, pozwolą nam one również podnieść jakość naszych działań oraz poszerzyć ich zakres o nowe, tak by spełniać w pełni oczekiwania naszych odbiorców.Jeśli podoba Wam się to co robimy i chcielibyście by w tym roku działo się jeszcze więcej
wesprzyjcie naszą organizację przekazując nam 1 % swojego podatku – gwarantujemy że to dobry cel.

Ps. Jeżeli masz już cel na który przeznaczasz swój 1 %  powiedz o nas swom znajomym lub udostępni nasze wydarzenie na FB  być może ktoś z nich jeszcze go szuka ;)