Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Tańce etniczne dla mam z dziećmi

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń  
zaprasza mamy z dziećmi na

Tańce etniczne dla mam z dziećmi"

Zapraszamy Cię na spotkania z Tańcami w kręgu. To stare, mądre tańce, które na nowo wracają i wzbogacają nasze życie. Przez dziesiątki, a nawet setki lat towarzyszyły na co dzień kobietom, budowały poczucie wspólnoty, wspierały w momentach przejścia. Tańce w kręgu, które wspólnie zatańczymy, to możliwość zatroszczenia się o swoje ciało w ruchu, ale w delikatny sposób. Podczas spotkania poznamy tańce z Grecji, Bałkanów, Armenii, Izraela tańczone w kręgu lub korowodzie do tradycyjnej muzyki.

Dzieci mogą tańczyć z mamami w chustach lub nosidełkach (większość maluchów to uwielbia!) albo bawić się na macie.Spotykamy się w czwartki godz. 1100


Miejsce: Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
                lokal MOKOTOWO
                ul. Modzelewskiego 81 Warszawa - Mokotów

 

Ilość miejsc ograniczona na zajęcia obowiązują zapisy
e-mail:
warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Taniec”  lub tel.  530 – 158 - 732


Zajęcia poprowadzi:
Dominika Dromlewska-Żmijewska  - 
wykształcenia pedagog (Uniwersytet Warszawski). Dyplomowana instruktorka Tańców w kręgu. Doświadczenie w zakresie Tańców w kręgu, symboliki ciała i choreoterapii zdobywała m.in. u: Laury Shannon, Lynn Frances (Wielka Brytania), Hanny Sypiańskiej, Joanny Zwoleńskiej, Zuzanny Pędzich (Polska). Przez wiele lat tańczyła i śpiewała także polskie tańce ludowe. W praktyce tanecznej wykorzystuje elementy Techniki Alexandra.

 

Warsztaty są częścią projektu "Mokotów Moje Miejsce – Miejsce Przyjazne Rodzinie”
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.