Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Laboratorium Złośni - bajka psychoedukacyjna

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń  
zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat wraz z rodzicami
na kolejne warsztaty z cyklu Magicznych Spotkań z Bajką”

                 Tym razem poeksperymentujemy w:

              „Laboratorium Złości”

Dziecięca złość często przypomina wybuch wulkanu, burzę z piorunami, tornado, albo trzęsienie ziemi. Potrafi pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie i w najmniej sprzyjających okolicznościach. Złość – substancja niebezpieczna, czy sprzymierzeniec?  Obejrzymy ją sobie pod mikroskopem. Zbadamy ją w warunkach laboratoryjnych. Wchodząc w reakcję z jakimi substancjami, wybucha? Nauczymy się obchodzić z nią w bezpieczny sposób. Poszukamy odpowiedzi na pytania: Co się stanie, kiedy zaprosimy ją na lody i pogadamy, jak starzy kumple? Czy złość zawsze niszczy? Do czego jest nam potrzebna? Jak radzić sobie z cudzą złością?

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego przeprowadzenia doświadczeń na złości, wysłuchania opowieści „Laboratorium złości”, zabawę teatralną oraz chwilę wyciszenia. Podczas spotkania zaproponujemy garść inspiracji, jak ukierunkować tą potężną energię, aby nie była destrukcyjna, ale konstruktywna.


Spotykamy się już  20 czerwca (poniedziałek)  godz. 1730 - 1830
o kolejnych spotkaniach z cyklu będziemy informawać na bieżąco 


Wszystkie spotkania są bezpłatne !


Miejsce: Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
                ul. Modzelewskiego 81 Warszawa - Mokotów

Zapisy: e-mail: warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Bajki”  lub tel.  530 – 158 - 732


Zajęcia poprowadzi:  

Krystyna Ułamek - absolwentka wydziału wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej, Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice", Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. Odbyła dwie podróże do Indii, gdzie uczyła się kalarippajattu. Aktorka, performerka, animatorka kultury, tutorka. Współpracowała z Teatrem Remus, Atelier - Theatre Monique Stalens, Teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie oraz Stowarzyszeniem Praktycy Kultury. Prowadziła warsztaty podwórkowe oraz zajęcia świetlicowe, których zwieńczeniem były pokazy uliczne.


 

Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu"
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.