Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

5 lat dzialalności Stowarzyszenia

 18 stycznia 2012 r. rozpoczęliśmy swoją działalność, 18 stycznia 2013 r. otrzymaliśmy pierwszą dotacje a tym samym szansę na realizację marzeń grupy ludzi, którzy chcieli robić coś dla innych ;)

Dziś mija 5 lat działalności Stowarzyszenia W Stronę Marzeń.

Ten okres przyniósł nam mnóstwo doświadczeń, przekonaliśmy się, że można tworzyć fajnie rzeczy pomimo kłopotów i przeciwności.  Kiedy zaczynaliśmy w styczniu 2012 roku byli tylko ludzie, nasza skromna kadra, przyjaciele i wolontariusze dzisiaj mamy za sobą wiele zorganizowanych warsztatów, imprez i inicjatyw skierowanych do dzieci, młodzieży, rodzin,  osób starszych i niepełnosprawnych. Naszym sukcesem jest niewątpliwie nasza przystań MOKOTOWO, która powstała dzięki ciężkiej pracy I wytrwałości. Przestrzeń która jest w pełni otwarta na potrzeby mieszkańców, w której można czuć  się jak w domu, przyciągająca wciąż nowe osoby ale również sprawiająca że do nas wracacie ;)

Dzisiaj, chociaż wiemy że jeszcze wiele jest do zrobienia to mamy poczucie dumy i satysfakcji z tego co robimy, z naszych wspólnych działań.

W tym miejscu chcieli byśmy podziękować wszystkim naszym przyjaciołom, współpracownikom, wolontariuszom oraz osobom które w jaki kol wiek sposób wpierają nasze działania . To dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy ;)

Mamy nadzieje, że kolejne lata dla naszego Stowarzyszenia będą równie pracowite i pełne nowych wyzwań  by spełniać nasze i Wasze marzenia. A wszystkim naszym współpracownikom życzymy dużo uśmiechu i satysfakcji z tego co wspólnie tworzymy ;)   

 

Zarząd Stowarzyszenia W Stronę Marzeń