Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Zaczarowana Glina - warsztaty ceramiczne

Partnerstwo dla Mokotowa "Moje Wierzbno"
oraz Stowarzyszenie W Stronę Marzeń
serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na cykl bezplatnych Warsztatów ceramicznych

„Zaczarowana Glina”

Podczas zajęć bezkształtne kawałki gliny za dotknięciem dziecięcych dłoni, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki  ożywają  jako smoki, dinozaury, psy lub koty. Zajęcia  w sposób twórczy rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, oraz ekspresję plastyczną dzieci ale przede wszystkim są przestrzenią do wspólnego spędzania czasu przez cale rodziny.


Warsztaty są dostosowane do wieku dzieci oraz ich możliwości manualnych. Dzieci robią prace użytkowe (miseczki, doniczki, talerzyki) oraz takie których przeznaczenie czasem trudno jest odgadnąć, ale do ich wykonania użyto nieograniczonej dziecięcej wyobraźni i na pewno mają ogromną wartość dla małego ceramika.

 

Spotykamy się w środy o godz. 1730 – 1900  
      pierwsze zajęcia już we wrześniu


Miejsce: Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
                lokal MOKOTOWO"
                ul. Malczewskiego 44a  Warszawa - Mokotów

Ilość miejsc ograniczona na zajęcia obowiązują zapisy
e-mail:
warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „Glina”  lub tel.  530 – 158 - 732


Zajęcia poprowadzi:  
Magdalena Nowosad - pedagog, studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel, przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia z plastyki, aktualnie prowadzi warsztaty ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania,warsztaty, zajęcia i konsultacje dla mieszkańców.  Twoja darowizna pomoże je nam realizować. Przekazane nam przez Ciebie środki posłużą jako wkład własny do projektów oraz pozwolą na organizaje wielu nowych inicjatyw. Informacje jak przekazać darowiznę znajdziecie w zakładce "Wspomagają Nas"