Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Zajęcia Sportowe dla dzieci 2018

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń serdecznie zaprasza na zajęcia sportowe

KARATE dla dzieci 

w ramach Partnerskiego projektu "LSW Wierzbno"

Proponowane przez nas zajęcia mają na celu poprawę sprawności ruchowej dzieci i młodzieży. Pokazanie im alternatywnych form odreagowania napięć życia codziennego poprzez wysiłek fizyczny. Z doświadczenia wiemy iż tego typy zajęcia  dają uspokojenie, zadowolenie i uczą młodych ludzi kontrolowanego odreagowywania agresji. Trening w grupie uczy natomiast  zachowań pro społecznych, pozwala znaleźć nowych przyjaciół i nowe wzory do naśladowania.


Pierwszeństo mają dzieci uczeszczające do Szkoły Podstawowej nr 202 na Mokotowskim Wierzbnie z którą współpracuje Stowarzyszenie w ramach mimiejszego projektu. 

Treningi odbywają się w piątki o godz. 1630 – 1730  

 

Miejsce spotkań: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców
                               ul. Woronicza 44a  Warszawa - Mokotów

 

 

Informacje
e-mail:
a.ruszpel@wstronemarzen.pl  lub tel. tel. 884 - 384 - 973


 


Warsztaty są częścią partnerskiego projektu "LSW Wierzbno”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.

 

 

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania,warsztaty, zajęcia i konsultacje dla mieszkańców.  Twoja darowizna pomoże je nam realizować. Przekazane nam przez Ciebie środki posłużą jako wkład własny do projektów oraz pozwolą na organizaje wielu nowych inicjatyw. Informacje jak przekazać darowiznę znajdziecie w zakładce "Wspomagają Nas"