Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Ciucha daj, Ciucha sprzedaj

Ach, te sukienki, bluzki, bluzeczki, buty, torby, spineczki…

   
    10 października przybywajcie i ciuchy wymieniajcie! I sprzedawajcie!

    Ciuchowy szał rozpoczynamy już o godzinie 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia
    MOKOTOWO ul. Modzelewskiego  81.Przynoście śmiało ciuchy i akcesoria, w których już się odkochaliście, by znaleźć nowe. Z jednej strony będzie WYMIENIALNIA, gdzie na wspólnym stole chętni położą swoje cudeńka, które w momencie wykładania staną się bezpańskie i będą cierpliwie czekać na nowego właściciela. I wtedy zaczynamy grzebanie, przeglądanie, przymierzanie i wybieranie. Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Z drugiej strony będzie można SPRZEDAWAĆ swoje perełki za przyzwoite kwoty. Dla sprzedających zrobimy milutkie stanowiska dlatego zgłoście się wcześniej na maila: agencjainvencja@gmail.com do 7 października.

Co jeszcze mamy dla Was?! Doświadczone i uzdolnione talenty czyli stylistki, które pomogą Wam dobrać tylko te ciuchy, w których błyszczycie oraz makijażystkę podkreślającą Wasze naturalne piękno! Po spędzonej z nimi chwili aż zapragniecie wziąć udział w naszym mini pokazie mody, który odbędzie się już
o godzinie 19.00! A żeby jeszcze podkręcić atmosferę zafundowaliśmy Wam kilkunastu paparazzi, abyście na wybiegu mogli trochę pogwiazdorzyć!

Gorąco zachęcamy do zgłaszania się chętnych chcących przejść się w blasku fleszy na maila agencjainvencja@gmail.com do 7 października.

Zależy nam na pozytywnej atmosferze naszego wydarzenia dlatego na koniec porwiemy Was do tańca! Doświadczona instruktorka tańców świata nauczy Was kilku szalonych by w dobrych humorach ucałować się na pożegnanie! Jeśli kogoś zainteresują owe tańce to świetnie się składa ponieważ będą one odbywały się cyklicznie
w siedzibie Stowarzyszenia W Stronę Marzeń otwarte na każdego niezależnie od wieku, płci, rasy, niepełnosprawności, stopnia wtajemniczenia itp. itd. itp.

Wejście dla wszystkich

stawka dla sprzedających ustalana indywidualnie w zależności od ilości ciuchów

Dużo mody, zdjęć i śmiechu!! I herbatka ze słodką niespodzianką ;)

Zapraszamy na event na facebook’u: https://www.facebook.com/events/586256481437700/