Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

KREATYWNE MALUCHY - OFERTA DLA DZIECI I RODZICÓW

Stowarzyszenie  W Stronę  Marzeń
serdecznie zaprasza na warsztaty  " KREATYWNE MALUCHY "
realizowane  wspólnie  z Dziką Jabłonią Pracownią Kreatywnego Wyrażania.

Zajęcia artystyczne/plastyczne/kreatywne to propozycja dla najmłodszych wraz z opiekunami nastawione są na doświadczanie przez dziecko procesu twórczego. Będziemy przełamywać schematy w tworzeniu prac plastycznych, eksplorować różnorodne materiały, malować na dużych płaszczyznach na podłodze lub ścianie zamiast siedzieć przy stole. Inspirując się elementami pedagogiki M. Montessori, włączymy w pracę doświadczenia sensoryczne oraz zabawy wspierające małą motorykę (sprawność rąk, koordynacja wzrokowo-ruchowa).
W programie m.in.: malowanie na różne sposoby, stemplowanie, tworzenie galerii portretów, pierwsze książki własnej roboty, kolaże, ćwiczenia z ziarnami i materiałami naturalnymi, doświadczanie faktur – to wszystko, czego potrzebuje Twój maluch do rozwijania kreatywności i rozbudzania ciekawości otaczającym go światem.

 Zapraszamy Was do wspólnej zabawy :)

 

Zajęcia poprowadzi artystka wizualna, instruktorka warsztatów artystycznych dla dzieci, nauczycielka, tłumaczka i projektantka, autorka projektów artystycznych i społecznych w przestrzeni publicznej. Absolwentka Wydziału Malarstwa na ASP w Warszawie, filologii angielskiej UW oraz dwuletniego Studium Pedagogicznego. Założycielka Dzikiej Jabłoni. Inspirują Ją: sztuka współczesna i dawna, Porozumienie bez Przemocy (NVC) M. Rosenberga i pedagogika M. Montessori. Sama natomiast Pragnie inspirować innych w odkrywaniu twórczego potencjału.

 

Informacje i zapisy:

e-mail: kontakt@wstronemarzen.pl

tel. 530 - 158 - 732

 

Termin: wtorki godzina 1000

Cena: 35 zł/godzina

Miejsce:  MOKOTOWO ul. Modzelewskiego 81