Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

W co się bawić ?

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń i Partnerstwo „Mój Służewiec”
zapraszają na warsztat

 
„W co się bawić?
Gry i zabawy wspierające pamięć i koncentrację dziecka”

 

Na warsztatach uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w grach i zabawach przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, których celem jest rozwijanie umiejętności zapamiętywania i twórczego myślenia, a także wspieranie koncentracji i rozwoju tzw. inteligencji lingwistycznej.  Porozmawiamy także o tym w co się bawić z dziećmi w wieku 1 – 2 lat. Spotkanie będzie okazją do wymiany pomysłów na zabawy z dziećmi.

 

Tematyka:

 - zabawy wspierające pamięć, koncentrację, twórcze myślenie, inteligencję lingwistyczną,

 - mnemotechniki,

 - zabawy dla maluchów ( 1-2 lata) i przedszkolaków

 

Spotykamy się 9 listopada (poniedziałek) o 10.00 w Centrum Bartłomieja ul. Bartłomieja 3, warsztat trwa 2 godziny. Na spotkanie zapraszamy z dziećmi, nie zapewniamy opiekunki jednak jest zorganizowany kącik dla dzieci.

Obowiązują zapisy: warsztaty@wstronemarzen.pl z dopiskiem „współpraca”. Liczna miejsc ograniczona
Zajęcia są bezpłatne.


Spotkanie poprowadzi – Magdalena Trepczyńska, która jest psychologiem (Wydział Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie pamięci, koncentracji, umiejętności płynnego czytania, logicznego i twórczego myślenia, a także treningi umiejętności społecznych.Dorosłych szkoli z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, twórczości, autopromocji i umiejętności efektywnego prowadzenia prezentacji.Warsztaty są częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.