Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Kilka słów o Nas napisanych przez Was Kochani ;)Już wkrótce planujemy stworzyc na stronie specjalne mijsce by zamieszczać Wasze opinie o Stowarzyszeniu, lokalu MOKOTOWO, naszych warsztatach i projektach. Zanim jednak uda nam się wygenerowac takie miejsce na naszej stronce postanowiliśmy zamieścic już kilka Waszych opini, dzieki którym wierzymy iż to co robimy ma sens. Wasze opinie i ciepłe słowa daja nam siłę do dalszej czasem ciężkiej pracy. Chcemy wyjśc na przeciw Waszym oczekiwaniom ;) A oto pierwsze opinie za które serdecznie dziekujemy :

"Uczestniczyłam w jednym z warsztatów Stowarzyszenia W stronę marzeń i było to coś niezwykłego. Bardzo delikatna, ale jednocześnie świadoma tego, do czego chce doprowadzić uczestników, prowadząca. Bardzo chętni do pracy uczestnicy, dzielący się swoimi i doświadczeniami, i przemyśleniami. Wreszcie... awaria prądu, która sprawiła, że warsztat stał się prawie rodzinnym spotkaniem przy świecach. Było super i bardzo za to dziękuję.

Dorota Halina Kutyła, X 2014"

____________________________

"Chciałam Wam podziękować za świetne szkolenie. Byłam na wielu różnych szkoleniach, ale to zapisze mi się w pamięci (i nie są to tylko grzecznościowe uprzejmości). Uważam, że obraliście  bardzo dobrą drogę uświadamiania i uwrażliwiania drugiego człowieka. Mam nadzieję, że otrzymacie w zamian tyle ile sami ludziom oferujecie czyt. bardzo wiele. Jeszcze raz dziękuje!"

Pozdrawiam

Anna Jagiełło

_____________________________

"Świetnie prowadzone warsztaty! Polecam!"

Weronika Stępniewska

_____________________________

Aby takich miejsc było więcej !!! :-)

Adam Gąsior


____________________________

Czyż nie mam racji ...? Miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Stowarzyszenie w Stronę Marzeń. Powiem jedno – lepszego nie znajdziecie. Warsztaty bardzo szczegółowo omawiały wybrane zagadnienia. Byłam na nie jednym szkoleniu i na żadnym nie spotkałam się z taką ilością praktyki. Duże ukłony za to, bo okazało się że teoretycznie wszystko było proste, a w praktyce zaczęły się schody, jednak dzięki specjalistycznemu podejściu prowadzących praktyka po licznych ćwiczeniach stała się łatwa i przyjemna. Materiał opanowany na szóstkę :) Poza tym miła atmosfera, sama siedziba, miejsce buduje ciepłą atmosferę, taką przyjazną człowiekowi, niczym w domu. Przedstawiciele Stowarzyszenia są wielkim przykładem tego, że warto spełniać marzenia i pomagać innym ludziom. Bardzo polecam i będę tam wracać! To młode Stowarzyszenie, ale pełne energii więc jeżeli ktoś chce jej zaczerpnąć, to niech zacznie od podania dłoni „W Stronę Marzeń” :) Jak wychodzi się ze spotkania z tymi pozytywnymi ludźmi, to serce się od razu robi większe. :)

Ewa Gnatowska

__________________

"Polecam to Stowarzyszenie, miałam możliwość skorzystać z bezpłatnej porady psychologa. Pani psycholog jest bardzo profesjonalną kobietą, bardzo mi pomogła. Bardzo Wam DZIĘKUJĘ."

Anonim

__________________

"Super Stowarzyszenie, mili ludzie, bezpłatna pomoc. Polecam"

Aga Borczyk

__________________

"Dziękuje Stowarzyszeniu za zorganizowanie akcji wymiany książek, dzięki tej inicjatywie książki, które miałam wyrzucić, wymieniłam na ciekawą literaturę. Jestem w trakcie czytania. Dodatkowo zaopatrzyłam moje dziecko w dwa podręczniki do szkoły, które ktoś zostawił na wymianę. Pozdrawiam i polecam. "

Aldona.
___________________

"Świetna ostoja dla najmłodszych i nie tylko...polecam"

Kamila Jodłowska

___________________

"Super Stowarzyszenie, mili ludzie, bezpłatna pomoc. Polecam"

Aga

___________________

"Świetne warsztaty klubu majsterkowicza ;) robiliśmy lampy i świeczniki z owoców tykwy. Super!!"

Ania