Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Aktualności

Kącik Literacki w MOKOTOWO

Wśród naszych beneficjentów i współpracowników oraz gości odwiedzających lokal MOKOTOWO narodził się pomysł, aby wspólnymi siłami stworzyć w nimKącik Literacki”. To już kolejna inicjatywa związana z Promocją Czytelnictwa w MOKOTOWO;)

Czyż pięknem nie byłoby znaleźć się w miejscu cichym, spokojnym, gdzie jedynym odgłosem będzie odgłos kolejno przekładanych kartek interesującej książki?
Czyż pięknem nie byłoby rozłożyć się wygodnie na kanapie, mieć ją całą dla siebie i odpłynąć z marzeniami wraz z bohaterem książki?
Czyż pięknem nie byłoby być w miejscu gdzie czeka Cię gorąca herbata i mili ludzie, z którymi możesz przedyskutować przeczytaną literaturę, wymienić się wnioskami i spostrzeżeniami?
Czyż piękne
m nie byłoby spełnić powyższe marzenia?

Zapraszamy do lokalu MOKOTOWO :)

Tymczasem, aby nasze wspólne marzenie mogło się spełniaćj, poszukujemy osób, które chciałyby wesprzeć nasza inicjatywę i pomóc w utworzeniu takiego sielankowego miejsca dla „moli książkowych”, którymi w głębi duszy jest każdy z nas.

Jedna książka nakręca do przeczytania drugiej książki, a co gdyby było ich „dzieści”? Jeżeli macie w swoich domach przeczytane książki, do których nie będziecie już wracać, nie będziecie poświęcać im kolejnych minut swojego wolnego czasu, PRZYNIEŚCIE JE W NASZE SKROMNE PROGI.
Wasze książki lepiej trafić nie mogą, zakwaterowane zostaną w miłym i przytulnym pokoiku, na pewno będzie im u nas dobrze!

Lokal MOKOTOWO ul. Modzelewskiego 81 w Warszawa czyny jest:
poniedziałek 13.00 - 18.00
wtorek 10.00 - 15.00
środa 13.00 - 18.00
czwartek 8.30 - 15.00

W przypadku osób, które chciałyby wysłać nam książki pocztą, bardzo prosimy o kontakt.Uwaga!
Kochani, pamiętajcie, że aby Wasze książki trafiły do „Kącika Literackiego” powiadomcie o tym pracowników Stowarzyszenia, lub zostawcie czytelną informację na ten temat, ponieważ nasze Stowarzyszenie prowadzi także AKCJĘ wymiany książek - "Odśwież swoją biblioteczkę" do której również

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!