Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Projekty

Zawsze Mlodzi edycja II - 2016

Jak wiemy aktywności w życiu każdego człowieka ma ogromne znaczenie -  jest zdolnością do intensywnego działania daje energie , która stwarza szansę na kontaktowanie i porozumiewanie się z innymi ludźmi, Aktywność to również poczucie satysfakcji. Nasz projekt skierowany jest do osób starszych tzw. Seniorów ;)

Przeprowadzane warsztaty w ramach projektu mają na celu integrację wewnątrz- i międzypokoleniową. Jego uczestnicy będą mogli aktywnie i ciekawie spędzić swój czas wolny pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i specjalistów.W ramach projktu zapraszamy na:

Zajęcia ruchowe ( usprawniające) z elementami samoobrony - Program zajęć zostanie przygotowany przez wykwalifikowanych instruktorów i specjalistów  na potrzeby uczestników. W głównej mierze będzie oddziaływać na elementy sprawności fizycznej i psychicznej takie jak: poprawa wytrzymałości i poznawanie możliwości swojego ciała, zwiększenie siły i masy mięśniowej, zwiększenie koncentracji i poprawę koordynacji ruchowej jak również ćwiczenie pamięci. Na zajęciach wprowadzone zostaną również elementy relaksacyjne i samoobrona, uczestnicy będą mogli nauczyć się jak dokonywać oceny ryzyka w sytuacjach zagrożenia oraz jak radzić sobie z własnym stresem.

Warsztaty Ceramiczne - Ceramika to dziedzina twórcza wyjątkowo życzliwa dla wszystkich nawet dla amatorów, przynosi radość, odprężenie, ukojenie nerwów. Może stać się dla niektórych nową pasją. Warsztaty lepienia w glinie to świetna propozycja dla każdego bez względu na wiek i posiadane umiejętności. W czasie zajęć łączy się przyjemne z pożytecznym. Powstają unikatowe dzieła, które będą piękne i użyteczne zarazem. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach.


Informacje o zajęciach i zapisy:
warsztaty@wstronemarzen.pl  

Biuro projektu :
Stowarzyszenie W  Stronę Marzeń
lokal MOKOTOWO ul. Modzelewskiego 81

 


Wszystkie warsztaty i spotkania w ramach projektu są bezpłatne

Projekt wspolfinansowany ze środków Wojewody Mazowieckiego