Stowarzyszenie W Stronę MarzeńZarząd i Statut

Statut Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Stowarzyszenie W Stronę Marzeń od samego poczatku tworzy grupa pasjonatów, którzy na codzień lubią swoją pracę i sprawia im ona wiele przyjemność oraz satysfakcji ;)
I choć na przestrzeni tych kilku lat nasza kadra się zmianiała to jednak zawsze przyświeca nam ten sam cel - Drugi Człowiek jego rozwój, edukacja, potrzeby i problemy.

Jacy jesteśmy jako ludzie i jako zespół:

- kreatywni,
- zaangażgowani,
- gotowi do współpracy,
- otwarci na ludzi, na ich pomysły i nowe znajomości,
- zawsze służymy pomocą,
- nasza postawa pochodzi prosta z serca,
- dążymy do realizacji swoich marzeń i postawionych celów,
- uśmiechnięci od ucha do ucha optymiści ;)

                                             Funkcje zarządcze pełnione są społecznie – zarząd nie pobiera za nie wynagrodzenia.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę lub masz ciekawy pomysł na wspólne działania - skontaktuj się z nami ;)

 

Zarząd
Tomasz Wyszomirski - Prezes

Dzięki jego inicjatywie w 2012 roku powstało Stowarzyszenie W Stronę Marzeń. Zawsze otwarty na nowe wyzwania, pełen energii którą wykorzystuje do działań na rzecz innych, rozwijając przy tym swoje zainteresowania. Lubi pracę z ludźmi i dla ludzi ;) Jego pasją jest motoryzacja i informatyka oraz od niedawna akwarystyka, której poświęca się w wolnych chwilach. Jest autorem logotypu oraz pierwowzoru strony internetowej stowarzyszenia. Kierownik lokalu MOKOTOWO koordynator projektów społecznych skierowanych do mieszkańców Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Kontakt

Telefon: 883 - 442 - 622

Adres e-mail: t.wyszomirski@wstronemarzen.pl

Agnieszka Malicka - Wice Prezes

Od kilkunastu  lat zawodowo i hobbystycznie spełnia się we współpracy z NGOsami. Od 2012 r. na stałe związana ze Stowarzyszeniem w Stronę Marzeń. Pracownik biurowy, koordynator projektów społecznych skierowanych do mieszkańców dzielnicy Mokotów i m.st. Warszawy. Kocha podejmować nowe wyzwania i stara się być zawsze otwarta na życie, ludzi oraz ich potrzeby.

Kontakt

Telefon: 530 - 158 - 732

Adres e-mail: agnieszka.malicka@wstronemarzen.pl

Iwona Włodarczyk - Sekretarz

Zawsze pełna energii i zaangażowania w to czym aktualnie się zajmuje. Od jakiegoś czasu mama 3 dzieci na pełnym etacie;) Pasjonatka sztuki decoupage oraz wszelkiego rodzaju działań typu hand made, którym poświęca swoją uwagę w wolnym czasie.

Kontakt

Adres e-mail: i.wlodarczyk@wstronemarzen.pl

Współpracownicy
Piotr Brański - Animator działań lokalnych

Socjolog, animator i analityk w jednym.
Od kilku lat w Warszawie, od niedawna mieszkaniec Wierzbna.  Na co dzień pracuje na stanowisku analityka,
a humanistycznie realizuje się w Stowarzyszeniu.

Prywatnie biegacz i maratończyk. Wierzy, że działania lokalne są niezbędnym składnikiem życia każdego osiedla.

Kontakt

e-mai: p.branski@wstronemarzen.pl

Hubert Dodacki - instruktor zajęc sportowych KARATE

Trener II klasy, instruktor Klubu Ame Agaru, członek world tyga karate i WNA, czynny zawodnik. Ze Stowarzyszenie współpracuje niemalże od samego początku prowadząc zajęcia usprawniające z elementami samoobrony dla mieszkańców m. st. Warszawy.

Anna Ruszpel - Koordynator projektu LSW Wierzbno

Anna Ruszpel - Koordynator Projektu LSW Wierzbno.
Studiowała na Wydziale Psychologii UW. Od 2012 realizuje projekty społeczne, głównie skierowane do rodzin i dzieci. Dotychczas współpracowała m. in. z IP Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie  realizowała projekty wspierające rehabilitację dzieci na Oddziale Rehabilitacji, oraz tworzyła program pomocy dla rodzin.
Była autorem i realizatorem kilku projektów lokalnych we współpracy z samorządem skierowanych do mieszkańców m.st Warszawy. Doświadczenie i wiedzę zdobywała podczas pracy w szkole integracyjnej tworząc programy dla uczniów  z trudnościami w  uczeniu się,  co dało je możliwość połączenia wiedzy z zakresu neuropsychologii z edukacją.
Od 3 lat pracuje z dziećmi wspierając ich rozwój poznawczy i emocjonalny. Odbyła kilkanaście szkoleń z zakresu pracy i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością, edukacji, a także zagadnień formalno – prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych.Współautorka kilku publikacji naukowych z zakresu neuropsychologii. Jej zainteresowania to mózgowe podłoże języka i komunikacji. Prywatnie mama 4 – letniego Kacperka.

Kontakt

a.ruszpel@wstronemarzen.pl